Pozycjonowanie stron – globalne

Wśród usług oferowanych przez AdultSEO dostępne jest pozycjonowanie globalne. To złożony proces, który umożliwia ugruntowanie pozycji w wyszukiwarce internetowej, polegający na m.in. wypromowaniu pożądanych fraz kluczowych. Dzięki tej metodzie można dotrzeć do odbiorców z całego kraju, jak i spoza jego granic. Jeśli interesują Państwa tego typu usługi – zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Globalne pozycjonowanie stron – na czym polega?

Usługa ta polega na przeprowadzeniu złożonych procesów, mających na celu zwiększenie widoczności firmy w SERP-ach. Prace optymalizacyjne poprzedzone są dogłębną analizą rynku, w tym określeniem branży i konkurencji, z jaką spotyka się nasi Klienci. Ponadto globalne pozycjonowanie stron wiąże się również z przeanalizowaniem oczekiwań i potrzeb odbiorców, będących targetem danego. Następnie dobiera się słowa kluczowe, mające wypozycjonować stronę w wynikach wyszukiwania.

Istotnym elementem pozycjonowania globalnego jest optymalizacja strony. Istotne są treści zamieszczane na niej – powinny spełniać wymagania algorytmów Google, czyli być wysoko merytoryczne, odpowiednio sformatowane i charakteryzować się odpowiednią objętością. Liczy się również łatwość nawigowania oraz szybkość działania witryny.

Tym, co dopełnia proces pozycjonowania globalnego, jest tzw. linkbuilding. To tworzenie bazy linków, hiperłącz zawartych zarówno na stronie Klienta, jak i w zewnętrznych źródłach, w tym na blogach, w artykułach sponsorowanych, katalogach i innych miejscach, zgodnych z wytycznymi wyszukiwarki. Wszystkie te procesy pozwalają nam wywindować stronę Klienta w SERP-ach i realnie zwiększyć ruch na niej w skali globalnej, czyli o zasięgu co najmniej ogólnopolskim.

Pozycjonowanie globalne – dla kogo?

Usługę tę kierujemy przede wszystkim do firm wychodzących poza rynek lokalny. Tym samym to znakomite rozwiązanie np. dla sklepów, które prowadzą wysyłkę na terenie całego kraju lub firm posiadających oddziały w jego różnych miastach. Należy przy tym pamiętać, że globalne pozycjonowanie stron wiąże się z bardziej skomplikowanymi zadaniami. Wynika to z faktu, że konkurencja jest dość silna, tym samym walczy się o klienta z firmami o ugruntowanej pozycji. Dzięki AdultSEO jednak można skutecznie wybić się w SERP-ach i dotrzeć do odbiorców.

Korzyści z pozycjonowania globalnego

Do najważniejszych zalet proponowanej usługi należy znaczne podniesienie widzialności w wyszukiwarce Google, szczególnie na tle konkurencji. Za tym z kolei idzie zwiększenie ruchu na stronie oraz potencjalnym zwiększeniem ilości klientów. Przy dobrej optymalizacji wzrasta również jego konwersja na pożądane działania, w tym zakupy oraz zapisy do newslettera. Ostatecznie – rosną zyski z działalności firmy. To jednak nie wszystko – większa widoczność przekłada się na efektywniejsze budowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Pozyskanie pozytywnych opinii odbiorców jest nie mniej istotne od pożądanej pozycji w SERP-ach, a na pewno się na nie przekłada przy naturalnym linkowaniu.

Należy mieć na uwadze fakt, że pozycjonowanie globalne wymaga czasu. Jednak dzięki AdultSEO macie Państwo szansę znaleźć się szybko na szczytach wyników wyszukiwania. Po więcej informacji – zachęcamy do kontaktu.

×