Audyt SEO

Strona, gwarantująca sukces, to taka, która nie tylko daje konwersję ruchu na konkretne działania, ale i widoczna w wyszukiwarce. Specjaliści naszej firmy zajmują się drobiazgową analizą najważniejszych parametrów, mających przełożenie na to, jak wysoko wyświetlana jest Państwa witryna w wynikach wyszukiwania. Pozycja w SERP to sprawa kluczowa, jeśli chce wybić się ponad konkurencję, często inwestując niemałe środki w funkcjonowanie i atrakcyjność strony. Dzięki audytowi SEO, przeprowadzonemu przez AdultSEO, zyskuje się pełną informację na temat tego, co można poprawić, a co wymaga gruntownej zmiany.

Z każdej analizy sporządzamy obszerny raport, szczegółowo wskazujący wszelkie nieprawidłowości. Prezentujemy w nim również, jakie działania mogą znacznie poprawić funkcjonowanie witryny, aby zaczęła przynosić oczekiwane rezultaty. Ponadto Klienci korzystający z proponowanych usług, mogą liczyć na omówienie nurtujących ich aspektów, co umożliwia dokładniejsze zrozumienie, jak podnieść potencjał witryny.

Co analizowane jest podczas audytu?

Wyróżnia się kilka podstawowych elementów, jakie są sprawdzane pod kątem pozycji wyszukiwania. Należą do nich m.in.:

  • widoczność w wyszukiwarce,
  • prędkość działania witryny,
  • meta-tagi sekcji HEAD,
  • funkcjonalność strony na urządzeniach mobilnych,
  • formatowanie oraz rozpiętość treści obecnych na stronie.

Do sprawdzania ich wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, dzięki czemu analiza jest dokładna i zapewnia precyzyjne wyniki, określające wartościowość strony.

Audyt SEO – kiedy jest potrzebny?

Analiza stron WWW powinna odbywać się cyklicznie. Na wstępie pomaga sprawdzić, jak obszerne są potrzebne prace, żeby strona stała się widzialna dla potencjalnych odbiorców. Na dalszych etapach zaś audyt SEO umożliwia kontrolowanie pozycji strony i dostosowywanie jej do zmieniających się warunków w środowisku wyszukiwarki.

Szczególnie istotne jest wykonanie takiego zadania nie tylko wtedy, gdy witryna dopiero powstaje, ale i w chwili, gdy dokonuje się na niej istotnych zmian. To pozwala reagować na bieżąco i poprawiać elementy, jakie mogłyby potencjalnie zaburzyć jej działanie czy prawidłowe wyświetlanie w SERP-ach. Dzięki temu można podjąć szybkie działania optymalizacyjne, które znacznie usprawnią jej funkcjonalność oraz pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jakie są zalety audytu SEO?

Najważniejszymi korzyściami, jakie zyskuje się przy tego typu analizie, to zdobycie wartościowych informacji na temat swojej strony. W ten sposób właściciel dowie się więcej o jej silnych i słabych stronach. Dzięki temu, że audytu dokonują doświadczeni specjaliści, można liczyć również na profesjonalną analizę pod kątem potencjalnych poprawek. Współpracując z nami, zyskujecie Państwo gwarancję, że dołożymy wszelkich starań, by wykryć wszelkie nieprawidłowości i, znając już ich charakter, będziemy w stanie dokonać zmian, jakie pomogą Wam osiągnąć założone cele.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące tej usługi – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szczegółowe objaśnienie poszczególnych czynności. W ramach innych zadań wykonamy również wszelkie czynności, które sprawią, że strona stanie się widoczna i lepiej zoptymalizowana.

×