Prowadzenie Google Ads

Prowadzenie kampanii Google Ads, jakie oferuje nasza firma, to gwarancja maksymalizacji wyników strony internetowej. Płatne reklamy w wyszukiwarce i jej sieci reklamowej – Google Display Network, to zaawansowane działania związane z pozycjonowaniem strony internetowej. Dlatego też najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom. W AdultSEO mamy szerokie doświadczenie w pozycjonowaniu stron i ich optymalizowaniu. Wiemy, jak pracować z narzędziami do płatnych reklam, jakie dostarcza Google. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Co to jest Google Ads?

Google AdWords to system, który pozwala na emisję reklam tekstowych, graficznych i audiowizualnych. Umożliwia on wyświetlanie sponsorowanych linków na górze oraz na dole strony, niezależnie od wyników organicznych. Oczywiście – maksymalizację rezultatów daje zarówno inwestycja w kampanię pay per click, jak i optymalizacja strony pod algorytmy Google’a. Jednak, przy właściwej analizie branży i rynku oraz prawidłowo przeprowadzonej kampanii, Google Ads staje się nieocenionym narzędziem w starciu z konkurencją.

Google Ads – jak wygląda kampania reklamowa w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce?

To, co robimy najpierw, nim przystąpimy do działania z tym zaawansowanym narzędziem, to szczegółowa analiza konkurencji i samej branży. Rozmawiamy z Klientem o tym, jakie są potrzeby i cele firmy. To pomaga nam dobrać słowa kluczowe, pod jakie optymalizujemy stronę mającą znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwaniach. Kolejnym, istotnym krokiem jest budowa strategii i określenie jej zamierzonych rezultatów.

Następnie przygotowujemy reklamy, jakie dotrą do odbiorców. Istotne w tym przypadku pozostaje trzymanie się nie tylko reguł dotyczących optymalizacji stron, ale i samego Google Ads. Efektywna kampania wymaga również stałego trzymania ręki na pulsie – monitorowania jej przebiegu, by osiągnąć wyznaczone cele.

Skuteczna reklama z użyciem Google AdWords to także optymalizacja reklam i stawek oraz m.in. analiza konwersji ruchu na stronie internetowej. Bardzo ważna jest stała praca nad kampanią, aby dostosowywać ją do celów Klienta, jak i oczekiwań jego odbiorców. Praca na Google Ads stanowi więc złożony proces, wymagający doświadczenia, wiedzy i umiejętności – takich, jakimi dysponują fachowcy, jakich Państwo znajdziecie w AdultSEO.

Nie tylko wyszukiwarka Google

Warto pamiętać, że prowadzenie kampanii w Google Ads to również widoczność w innych serwisach. Narzędzie to pozwala wyświetlać m.in. reklamy na YouTube – zarówno te przerywane, jak i niemożliwe do pominięcia. W ten sposób, relatywnie niewielką sumą, skutecznie wypromuje się działalność firmy. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z nakładek reklamowych, jak i bumperów. Dzięki zaś Google Sponsored Promotions dotrze się do użytkowników poczty Gmail.

Jeśli interesuje Państwa skuteczne SEO, profesjonalna optymalizacja stron i prowadzenie kampanii przez Google AdWords – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy, że dzięki nam staniecie się bardziej widoczni dla swoich odbiorców.