Pozycjonowanie sklepów Idosell

Pozycjonowanie sklepów Idosell

Pozycjonowanie sklepów na systemie Idosell

Agencja interaktywna AdultSEO specjalizuje się w branżach „wymagających”, proponując Klientom m.in. pozycjonowanie sklepów Idosell. To jedna z aplikacji służąca do tworzenia stron sprzedażowych w sieci oraz m.in. pracy nad ich widocznością w wyszukiwarce. Doskonale znamy to narzędzie, pracowaliśmy na nim niejednokrotnie. Dlatego, wchodząc we współpracę z nami, masz pewność, że Twój biznes e-commerce zacznie sukcesywnie się rozwijać. Poznaj już teraz zalety pracy na Idosell i współpracy z pozycjonerami z AdultSEO!

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie na Idosell?

Idosell, dawniej IAI Shop to platforma, pozwalająca na stworzenie sprawnie działającego dużego sklepu online. Szacuje się, że działa na niej co najmniej 4,5 tysiąca stron – w Polsce, jak i za granicą. Dzięki Idosell pozycjonowanie sklepów jest nie tylko przystępniejsze, ale niesie również szereg korzyści dla biznesu. Co więcej – platforma ta ma szereg udogodnień, pozwalających m.in. na:

  • integrację strony sklepu z bankami, porównywarkami i serwisami typu Allegro,
  • sprzedaż produktów cyfrowych,
  • obsługę kilku sklepów z poziomu jednego panelu,
  • sprzedaż wieloma kanałami,
  • dostosowanie wielkości strony do wyświetlacza.

Twórcy stale rozwijają tę aplikację, co przekłada się na wyższy komfort i bezpieczeństwo obsługi. Wymaga ona jednak obeznania z tego typu programami, gdyż panel administratora jest mocno rozbudowany. Wsparcie w tym zakresie oferują specjaliści z AdultSEO. Dzięki nam pozycjonowanie sklepów Idosell przebiega w pełni prawidłowo i skutecznie.

Co ważne – aplikacja ta dostępna jest w kilku wariantach w formie SaaS, czyli oprogramowania jako usługi. Ceny za gotowe pakiety wynoszą od około 149 złotych miesięcznie (abonament). Należy jednak podkreślić, że twórcy umożliwiają również dopasowanie platformy do potrzeb konkretnego klienta, co niewątpliwie stanowi ogromną zaletę.

Zwiększenie widoczności sklepu w sieci

Pracując na opisywanym CMS-ie, dążymy do maksymalnego zwiększenia ruchu organicznego na stronie. Dbając o indywidualne podejście do każdego Klienta, tworzymy strategię i na jej podstawie dobieramy działania, wykorzystując potencjał aplikacji. Jednym z podstawowych jest wybór fraz kluczowych, pod które linkujemy strony. To absolutna podstawa, jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepów Idosell, jak i na innych platformach.

Same frazy jednak nie wystarczą – trzeba stworzyć też bazę linków, podnoszących pozycję strony w SERP-ach. Katalogi, treści blogowe z odnośnikami oraz artykuły u partnerów pozwalają skutecznie zwiększyć widoczność witryny sklepu w sieci. Nie mniej istotne są techniczne aspekty. Idosell pozwala na stworzenie klarownego portalu e-commerce, jednak to na webmasterze ciąży konieczność stworzenia odpowiedniej struktury z określeniem strategii dalszego rozwoju strony. Zamieszczane w witrynie treści muszą również być właściwie ustrukturyzowane, opatrzone stosownymi nagłówkami, a sam kod – pozwalać na szybkie i bezproblemowe wczytywanie się strony na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Program ma wiele ułatwień, pozwalających zachować poprawną i klarowną strukturę treści.

Wysokiej jakości content marketing

Równie ważne są treści publikowane na stronach. Muszą to być unikalne teksty, właściwie nasycone frazami kluczowymi. Choć to pod te ostatnie linkuje się stronę, to bez odpowiednich opisów, znajdujących się na stronie głównej, w poszczególnych kategoriach, jak i na podstronach z produktami, nie ma możliwości, by wynieść serwis wyżej w SERP-ach. Z jednej strony bowiem algorytmy Google faworyzują unikalne treści, z drugiej zaś – stanowią źródło informacji dla klientów sklepu.

Wybierając współpracę z AdultSEO, oferującą pozycjonowanie sklepów Idosell, masz gwarancję, że w Twoim serwisie pojawią się unikalne teksty z frazami kluczowymi i merytorycznymi informacjami. Oprogramowanie to zapewnia przydatne funkcje, dzięki którym publikacja treści jest dość prosta – szczególnie, jeśli wykonują ją wykwalifikowani pozycjonerzy.

Realny wzrost sprzedaży w sklepie

Dobrze wypozycjonowana strona internetowa, w tym sklep online, gwarantuje wzrost zainteresowania ofertą firmy. Zwiększając widoczność serwisu, łatwiej przebijasz się konkurencyjne marki, docierając do szerszego grona odbiorców. Aby jednak nie był to pusty ruch, konieczne jest stworzenie odpowiedniej struktury serwisu. Używając Idosell, nasi pracownicy zbudują interfejs użytkownika, który będzie prosty, intuicyjny i pozwoli łatwo dokonać w sklepie zakupy. Posługujemy się przy tym złotymi zasadami, obowiązującymi w konstruowaniu takich stron, ale uwzględniamy również indywidualne oczekiwania Klienta.

Wyższa pozycja i przyjazna obsługa sprawiają, że użytkownicy sieci chętniej zaglądają i pozostają na stronie. Przy dobrze skonstruowanym interfejsie łatwiej o konwersję ruchu – zapisy do Newslettera, zakupy i wiele innych działań. Nasi specjaliści będą dbali o to, aby Twój sklep internetowy budził znakomite wrażenie na grupie docelowej i nie tylko.

Czemu warto wybrać pozycjonowanie sklepu Idosell w AdultSEO?

Profesjonalne pozycjonowanie sklepów Idosell jest możliwe dzięki przyjaznym narzędziom, jakie wydawcy zastosowali w tym oprogramowaniu. Dzięki niemu można automatycznie generować meta tagi czy linki kanoniczne. Ponadto twórcy do dyspozycji oddali moduł SEO, pozwalający na prowadzenie prac optymalizacyjnych. Umożliwia on łatwe połączenie serwisu z podstawowymi narzędziami analitycznymi – w tym Google Analytics, pozwalającym skutecznie śledzić ruch internautów na stronie. Używając Idosell, łatwo również stworzy się przyjazne adresy internetowe sklepu oraz zadba o linkowanie wewnętrzne.

Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał tego narzędzia, potrzeba specjalistów, którzy doskonale je znają. W AdultSEO znajdziesz profesjonalistów z doświadczeniem w pracy na poszczególnych platformach e-commerce, w tym Idosell i jego poprzedniku – IAI Shop. Dzięki temu masz pewność, że strona będzie zoptymalizowana, a wszelkie prace SEO pomogą skutecznie windować jej pozycję w SERP-ach. Łatwiej też zdobędziesz zaufanie klientów i zbudujesz w solidną pozycję swojej marki. Najważniejsze jednak to fakt, że pozycjonowanie sklepów Idosell wyraźnie przełoży się na wyniki sprzedaży.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Dlatego już teraz do zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez AdultSEO. Mamy szerokie doświadczenie w pracy z różnymi CMS-ami. Dbamy o kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Klienta, by zapewnić mu rozwiązania, jakich potrzebuje. Działamy strategicznie, by sklep stworzony z użyciem Idosell przynosił maksymalne korzyści. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz zacząć współpracę z nami? Wypełnij Brief!

Wypełnienie briefu zajmie Ci kilka chwil a nam pozwoil lepiej przygotować się do rozmowy z Tobą.

Wypełnij brief
Podobne wpisy
×